Вчені назвали “найпідступніші” алкогольні напої

<< Повернутися на головну
Вчені назвали “найпідступніші” алкогольні напої
12:13 - 03/02/20 Джерело: UNN

КИЇВ. 2 березня. УНН. До трійки найбільш “підступних” алкогольних напоїв входять банкові коктейлі, мікси з великою кількістю інгредієнтів і пиво. До такого висновку прийшли фахівці з Медичної школи Університету Індіани, передає УНН із посиланням на результати дослідження вчених, опубліковані на порталі “International Journal of Medical Sciences”. Так, в експерименті взяли участь близько 50 добровольців. Це були чоловіки різних вікових груп. В ході дослідження вони пили різні спиртні напої, а фахівці – вивчали реакцію організму чоловіків і коливання концентрацій гормонів в їх крові.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Prime” відкрив секрет виробництва чорної горілки.
За результатами дослідження вчені склали трійку “підступних” алкогольних напоїв. це:
1) Баночні коктейлі, які часто мають фруктові, ягідні і карамельні смаки. Людський мозок сприймає такі коктейлі, як спиртне. В результаті, випиваючи за день кілька баночок, людина вводить себе в стан хронічного сп’яніння. Фахівці нагадали, що одна баночка 9% алкогольного коктейлю – це приблизно 110 грамів горілки. І підкреслили, що краще віддати перевагу чистому алкогольному напою.
2) Мікси з великою кількістю інгредієнтів: якщо в напої змішано більше двох видів алкоголю, то він дає дуже сильне похмілля і навіть в невеликій кількості негативно впливає на роботу печінки і нирок.
3) Пиво: багато людей не вважають пиво повноцінним алкогольним напоєм, і вживають його щодня, в енних кількостях, що може негативно позначитися на роботі підшлункової залози.
Як повідомлялося раніше в УНН, за даними Держстату, одна українська середньостатистична сім’я витрачає на алкогольні напої в середньому 1,2 тис. грн на місяць. 
Нагадаємо, що ціни на алкоголь в Україні (за підсумками минулого року) незначно, але зросли. При цьому, найбільше подорожчало пиво.