В Ухані закрили лікарню для хворих на коронавірус: всі пацієнти одужали

<< Повернутися на головну
В Ухані закрили лікарню для хворих на коронавірус: всі пацієнти одужали
11:08 - 03/02/20 Джерело: UNN

КИЇВ. 2 березня. УНН. В китайському місті Ухань закрили одну з 16 лікарень, які побудували для лікування хворих на новий коронавірус. Це сталося після того, як останні пацієнти одужали і їх виписали. Про це повідомляє УНН із посиланням на Reuters. “У китайському місті, яке стало центром коронавірусної епідемії, закрили імпровізовану лікарню, яка була одною з 16-ти поспішно побудованих для боротьби з епідемією, після того як з неї виписали останніх пацієнтів, які одужали”, – повідомили в ЗМІ.
Вказано, що у китайській провінції Хубей різко знизилась кількість випадків зараження коронавірусом, але країна залишається в стані підвищеної уваги, оскільки ті китайці, що повертаються додому, мають позитивний результат на коронавірус.
Зазначається, що в неділю у Хубеї зареєстрували майже 200 нових випадків захворювання, що є найнижчий показник від січня.
“Станом на 28 лютого, в Ухані створили 16 тимчасових лікарень, в яких було 13 000 ліжок, і в яких лікували 12 000 людей. Загальна кількість лікарняних ліжок у Ухані зросла з 5000 до 23 000”, – вказано у повідомленні.
При цьому вказано, що президент Сі Цзіньпін вважає, що Китаю потрібно очікувати, що спалах коронавірусу буде довгостроковим, оскільки Пекін повідомив про два нові випадки, коли китайські громадяни повернулися з Ірану, де кількість випадків коронавірусу швидко зросла.
Нагадаємо, в ураженій коронавірусом китайській провінції Хубей залишаються 39 українців.
Також нагадаємо, кількість померлих від коронавірусу у світі перевищила три тисячі осіб.