В Індонезії зафіксували перші два випадки зараження новим коронавірусом

<< Повернутися на головну
В Індонезії зафіксували перші два випадки зараження новим коронавірусом
09:53 - 03/02/20 Джерело: UNN

КИЇВ. 2 березня. УНН. В Індонезії лікарі виявили перші два випадки зараження новим типом коронавірусу COVID-19. Про це повідомив президент країни Джоко Відодо, передає УНН із посиланням на The Jakarta Post. “Президент Джоко Відодо оголосив, що у двох індонезійців позитивний результат на нове захворювання коронавірусу (COVID-19). Це перші два підтверджених випадки захворювання в країні”, – пишуть у виданні.
Президент повідомив, що ці дві людини: 64-річна жінка та її 31-річна донька, спілкувалися з японської громадянкою, у якої був позитивний результат на коронавірус в Малайзії, 27 лютого, після відвідування Індонезії на початку лютого.
Повідомляється, що отримавши інформацію про хвору японку, влада Індонезії почали встановлювати, з ким вона спілкувалася, перебуваючи в країні.
“Ми перевірили (двох осіб – ред.), і сьогодні вранці я отримав від міністра охорони здоров’я звіт про те, що у них позитивний результат на коронавірус”, – повідомив Відодо.
Він також зазначив, що влада підготувала понад 100 лікарень з ізоляційними приміщеннями та необхідним медичним обладнанням.
Міністр охорони здоров’я Індонезії Тераван Агус Путранто уточнив, що дві хворі жінки живуть в місті Депок в провінції Західна Ява, однак в даний час знаходяться в інфекційній лікарні RSPI Sulianti Suroso в провінції Джакарта.
Нагадаємо, що раніше перші три випадки зараження коронавірусом нового типу зареєстровано в Чехії.