На Закарпатті блокували контрабанду героїну до країн ЄС

<< Повернутися на головну
На Закарпатті блокували контрабанду героїну до країн ЄС
10:24 - 03/02/20 Джерело: UNN

КИЇВ. 2 березня. УНН. Правоохоронці на виконання ухвали слідчого судді встановили та затримали організатора контрабанди героїну до Євросоюзу, яку СБУ попередила на Закарпатті наприкінці минулого року. Про це УНН повідомили у пресцентрі Служби безпеки України. Торік у листопаді на пункті пропуску “Ужгород” у вантажному автомобілі з будівельними матеріалами правоохоронці виявили масштабну партію важких наркотиків, прихованих у листах клеєної фанери. Загальна вага вилучених наркотиків становила 374 кілограми.
За попередньою версією слідчих органів безпеки, організував наркотрафік іноземець ‒ власник київської фірми, що спеціалізується на наданні посередницьких послуг під час продажу промислових товарів за кордон.
Оголошеного в розшук комерсанта затримали в одному з південних регіонів України, де він переховувався від правоохоронців.
У межах кримінального провадження відкритого за ч. 2 ст. 15 (замах на злочин), ч. 3 ст. 305 (контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів або фальсифікованих лікарських засобів) Кримінального кодексу України іноземцю обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.