Останній день вересня мине з шаленим вітром, перший день жовтня – з сонцем

<< Повернутися на головну
Останній день вересня мине з шаленим вітром, перший день жовтня – з сонцем Останній день вересня мине з шаленим вітром, перший день жовтня – з сонцем Останній день вересня мине з шаленим вітром, перший день жовтня – з сонцем
13:54 - 09/29/19 Джерело: Українська Правда

У понеділок, 30 вересня, у західних областях очікуються пориви вітру 15-20 м/с, на високогір’ї Карпат – 25-30 м/с. Джерело: Укргідрометцентр Деталі: На заході, півночі та у центральних областях вдень очікуються дощі, хмарно, на південному сході та півдні – мінлива хмарність, без опадів.  Температура вдень у західних та та північних областях +20…+22, в центральних регіонах до +23, на півдні до +25 градусів, вночі у більшості регіонів температура коливатиметься від +9 до +12, на півдні до +14. 

1 жовтня у всіх західних та північних областях прогнозують сонячну погоду зі зниженням денної температури до +16…+18, у Києві +14…+16. Дощі очікуються у центральних, східних та південних регіонах. прогноз погоди на 30 вересня прогноз погоди на 1 жовтня До 2 жовтня включно у південних регіонах, східних, Дніпропетровській, Кіровоградській та Полтавській областях утримається надзвичайний рівень пожежної небезпеки.