Розбиті двері і сутички з поліцією: ветерани штурмують будівлю уряду Молдови

<< Повернутися на головну
Розбиті двері і сутички з поліцією: ветерани штурмують будівлю уряду Молдови Розбиті двері і сутички з поліцією: ветерани штурмують будівлю уряду Молдови Розбиті двері і сутички з поліцією: ветерани штурмують будівлю уряду Молдови
11:49 - 03/02/20 Джерело: Українська Правда

У Кишиневі ветерани війни в Придністров’ї, які вимагають відставки уряду, оточили вхід до будівлі уряду та вже розбили скляні двері.
Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на молдовські ЗМІ.
Люди, що зібралися під Кабміном, вимагають відставки уряду і домагаються зустрічі з його представниками, пише видання NewsMaker. Вони скандують: “Ми народ, Додон зрадник”, “Кіку на смітник, разом з Чокоєм”, “Геть Додона”, “Геть уряд”.

Поліцейські, які оточили вхід в будівлю, погодилися впустити до неї представників протестувальників, але більшість маніфестантів не згодна і вимагає, щоб представники кабміну вийшли на вулицю.
Між мітингарями та правоохоронцями виникла сутичка. Один із протестувальників розбив скляні двері, які ведуть до урядової будівлі, повідомляє TV 8. Поліція вивела його з натовпу.

Мітингарі незадоволені проросійським курсом молдовського уряду та президента, а також – останніми заявами глава МЗС Молдови Ауреліу Чокоя, який сказав, що конфлікт в Придністров’ї вдалося припинити завдяки російській армії.

2 березня у Молдові відзначають річницю від початку конфлікту в Придністров’ї. Протест організувала Національна рада ветеранів війни.
Учасники протесту також прийняли декларацію, що закликає до негайного і беззастережного виведення російських військ з території Молдови, відставки міністра закордонних справ Ауреліу Чокоя, а також до розширення прав ветеранів та членів їх сімей, повідомляє Deschide.