У Берліні зафіксовано перший випадок зараження коронавірусом

<< Повернутися на головну
У Берліні зафіксовано перший випадок зараження коронавірусом
05:48 - 03/02/20 Джерело: UNN

КИЇВ. 2 березня. УНН. У Берліні зафіксований перший випадок зараження коронавірусом. Крім того, під Берліном перевіряють співробітників найбільшого аквапарку в Німеччині – там відпочивав заражена людина. Про це повідомляє УНН з посиланням на DW. У ніч на понеділок, 2 березня, в берлінському Сенаті повідомили про те, що в німецькій столиці офіційно підтверджений перший випадок зараження коронавірусом. Заражений, чию стать і вiк не були названі, поміщений в лікарню і отримує лікування. Лікарі почали перевірку людей, з якими він контактував.
У понеділок опівдні за місцевим часом міський сенатор з охорони здоров’я проведе пресконференцію, на якій дасть більш детальну інформацію.
2 березня з’явиться інформація про перевірку на коронавірус співробітників аквапарку Tropical Islands в 50 кілометрах від Берліна. Його відвідав турист з іншого регіону Німеччини, у якого згодом виявили вірус. Всього в Tropical Islands працюють 600 співробітників, парк здатний прийняти до 6 тисяч відвідувачів в день.
Нагадаємо, кількість заражених новим коронавірусом у Німеччині досягла станом на ранок неділі як мінімум 117 осіб.