Із затриманим екскомбатом “Айдару” Мельничуком зустрівся консул – МЗС

<< Повернутися на головну
Із затриманим екскомбатом “Айдару” Мельничуком зустрівся консул – МЗС
08:12 - 03/02/20 Джерело: UNN

КИЇВ. 2 березня. УНН. Із колишнім командиром батальйону “Айдар” та народним депутатом VIII скликання Сергієм Мельничуком, який заявив про своє затримання на кордоні з Грецією, зустрівся український консул, на ранок очікується прибуття місцевого прокурора. Про це кореспонденту УНН повідомив директор Департаменту консульської служби МЗС України Сергій Погорельцев. “Уночі на місце події, до пункту пропуску на кордоні між Болгарією та Грецією, де було затримано Сергія Мельничука, виїхав консул України в Салоніках. Він зустрівся із паном Мельничуком, грецькими прикордонниками та представниками місцевої влади”, – вказав Погорельцев.
З його слів, родині Мельничука надано сприяння у розміщенні в готелі неподалік.
“На ранок очікується прибуття місцевого прокурора”, – додав представник МЗС.
Він також додав, що справа перебуває на контролі консульства України в Салоніках, посольства України в Греції та Департаменту консульскої служби МЗС України.
Нагадаємо, колишній командир батальйону “Айдар” та народний депутат VIII скликання Сергій Мельничук повідомив на своїй сторінці в Facebook про затримання у неділю, 1 березня, на кордоні з Грецією. Він стверджував, що грецькі прикордонники його затримали через оголошення в міжнародний розшук російськими правоохоронцями.